CTT Nedir?

Açılımı Colourful Translation Technique (Renkli Tercüme Tekniği) olan CTT: Öğrenilen yabancı dildeki her bir cümlenin, kelime kelime tercüme edilerek renklendirilmesine ve renk eşleştirmesi yapılarak cümlenin anlamının net bir şekilde ortaya çıkmasına imkan veren tekniğe CTT denir.

► CTT ile çalışarak cümlelerin anlamını en hızlı şekilde kavrayacaksınız. Dolayısıyla sizin için zaman kaybı söz konusu olmayacaktır.

► CTT ile çalıştığınızda artık “cümlelerin anlamını çıkaramıyorum” gibi klasikleşmiş şikayette bulunamayacak ve bu mazeretinizi CTT sayesinde kafanızdan sileceksiniz.

► CTT sayesinde renk eşleştirmesi yaparak sadece cümlelerin manasını değil aynı zamanda gramer yapılarını da keşfedeceksiniz.

Kitaptan Orijinal Örnek CTT

► İngilizce öğrenme konusunda kendinize az güveniyor ve öğrenme aşamasında İngilizce bilen birisine ihtiyaç mı duyuyorsunuz? Artık bilen bir kişiden yardım almak konusunda fazla ısrarcı olmayacaksınız. Çünkü CTT ile çalıştığınızda cümlelerin anlamını ve gramer yapılarını en net şekilde tüm çıplaklığıyla göreceğiniz için, bir başkasının açıklamasına ihtiyaç duymayacaksınız.

► Normalde dersler ilerledikçe, doğal olarak daha karmaşık cümlelerle karşılaşırsınız. Bu durumda cümleler daha anlaşılmaz ve sıkıcı olmaya başlar ve bir süre sonra yabancı dil öğrenme isteğiniz kırılır. Ancak CTT ile çalıştığınızda sizin için kolay ya da zor cümle kavramı pek fazla bir şey ifade etmez. Çünkü Turbo İngilizcede yer alan bütün cümleler ne kadar kolay ya da zor olurlarsa olsunlar CTT sayesinde anlamları ve gramer yapıları hemen çözülür.
Sipariş Verin >>

Turbo İngilizce Tanıtım >>

Ana Sayfa >>

Neden Konuşamıyoruz? >>

Sıkça Sorulanlar >>

Bilgi Hattı: 0212 667 90 97 (Her Gün 07:00-24:00)

Atışalanı V.D. Vergi No: 4590067594

© 2005-2018 CTT English – Turbo İngilizce / Tüm Hakları Saklıdır.