Sipariş Verinkısasipariş

Bilgi ve Sipariş Hattı: 0212 667 90 97 (Her gün 07:00-24:00)

Teslimatta nakit veya kredi kartı ile ödeme yapmak için sayfanın dibindeki formu doldurmanız yeterlidir. KARGO HEDİYE

Gitti

Peşin fiyatına taksit imkanlarından faydalanmak için GittiGidiyor seçeneklerinini değerlendirebilirsiniz. KARGO HEDİYE

 


GENEL ÖZELLİKLER


* Toplam 4 Kitap + 2 MP3 CD, 11 ve 70 yaş arası uygun, A’dan Z’ye pratiğe dayalı

* Kitaplar birinci kalite baskıya, kabartmalı kapak yazısına ve iplik dikişli ciltlere sahiptir. (Sağlam ve estetik ciltleme tekniği)

* Tüm telaffuzlar, stüdyo ortamında yüksek kalitede kaydedilmiştir.

* Sıfırdan başlayacak olanlar, az İngilizce bilenler veya İngilizceyi pratiğe dayalı olarak öğrenmek isteyenler için son derece idealdir.

İngilizce’de kullanılan belli başlı tüm zamanlar, 80 saatlik pakette yer almaktadır.

40saatteingilizce—-80saatteingilizce

Bilgi: Ne kadar çok çalışırsanız o kadar verimli olursunuz. 40 saatlik 450 kelimelik programla derdinizi daha dar çerçevede anlatabilirsiniz. 80 saatlik 850 kelimelik programı bitirdiğinizde ise kendinizi 40 saatlik programa göre hem kelime hem de pratik yönünden 2 kat daha güçlü hissedersiniz. Ayrıca İngilizcedeki belli başlı tüm zamanlar 80 saatlik programda yer almaktadır.

İdeal olan ise 1500 kelime kapasitesiyle orta seviyede Pratik İngilizce öğrenmektir. 450 ve 850 kelimelik programların her biri Tanıtım Filminde izlediğiniz Turbo İngilizce Programı ile bire bir uyumludur. Yani 850 kelimelik programı bitirdiğinizde, dilerseniz daha sonra 1500 kelime kapasitesine ulaşmak için Turbo İngilizce’nin diğer sesli kitaplarına geçiş yapabilirsiniz. Böylece ilk etapta derdinizi anlatacak kadar öğrendiğiniz İngilizcenizi aynı metotla dilediğiniz zaman daha da geliştirebilirsiniz.

Teslimatta ödeme yapmak için aşağıdaki formu doldurun ve gönderin. Sipariş talebiniz bize ulaştığında Turbo İngilizcenin talep etmiş olduğunuz paketi, anlaşmalı olduğumuz UPS Kargo’nun yetkili kuryesi tarafından adresinize getirilecek ve paketin bedelini nakit para ya da tek çekim kredi kartı ile ödemenizi yaparak paketinizi teslim alacaksınız. Kapıda ödeme sisteminde kredi kartına taksit uygulanmaz. Kargo bedelinin bizim tarafımızdan ödeneceğini unutmayın.


TESLİMATTA ÖDEME SİPARİŞ FORMU


Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun